Ventspils Vīru korim 10 gadi!
2014-06-02 12:02:28

Šo priecīgo notikumu vīri atzīmēs ar koncertu sestdien, 31.maijā plkst.18.00 Ventspils Kultūras centrā. 

Galvenās diriģentes Lorijas Vudas Cinkusas vadībā Ventspils vīru koris ir sagatavojis koncertu, kā krāsainu ceļojumu kopā ar koru draugiem pa latviešu mūzikas virsotnēm, iegriežoties latviešu dižgaru Emīla Dārziņa, Raimonda Paula un Ērika Ešenvalda radošajos apcirkņos. Kora īpašais jubilejas sveiciens saviem klausītājiem būs kādreiz tik slavenās aktierfilmas „D’Artanjans un trīs musketieri” melodisko dziesmu īpaši Ventspils vīru korim veidoti jauni aranžējumi, kas ļoti daudziem klausītājiem dāvās iespēju gremdēties saldās jaunības vai bērnības atmiņās. Skaņdarbu atskaņojumā korim pirmo reizi būs iespēja radošā tandēmā sastapties ar Ventspils instrumentālo grupu „Intro” Sergeja Somika vadībā. 

Īpašais koncerta viesis būs Latvijas labākais vīru koris „Gaudeamus” Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku virsdiriģenta Ivara Cinkusa vadībā.

Ar dziesmotiem sveicieniem koncertā piedalīsies Ventspils jauktie kori „Līvzeme”, „Kaiva”, „Ventus” un „Dižpumpurs”, sieviešu kori „Venda” un „Lība” , kā arī senioru sieviešu koris „Ziemeļzvaigzne”.

Koncertu finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība. 

Atbalsta SIA „Kurekss”, SIA „Ģeodēzists”, Užavas alus un SIA „Latta”. 

Informatīvais atbalsts Radio SWH Ventspils studija.

Ieeja bez maksas.

© Gaudeamus, 2004-2009 / izstrāde "DEEM", dizains "Mūsu darbnīca" IK