Dobeles pilsētas kultūras nama sieviešu koris “Vizma” acina uz mīlētāju dienai veltītu koncertu
2017-02-26 13:10:14

2017. gada 11. februārī plkst. 16.00 Dobeles pilsētas kultūras namā norisinājās koncerts “Mīlestībai”. Tajā piedalījās Dobeles pilsētas kultūras nama sieviešu koris “Vizma” (diriģente Vizma Zandersone) un pūtēju orķestris “Dobele” (diriģenti Ervīns Zandersons un Vitālijs Čakšs), Rīgas Tehniskās universitātes vīru koris “GAUDEAMUS” (diriģents Ivars Cinkuss).

Svētā Valentīna diena jeb visu mīlētāju diena tiek svinēta 14. februārī un tradicionāli, atzīmējot šos svētkus, otrajā februāra sestdienā Dobeles pilsētas kultūras nama sieviešu koris “Vizma” un pūtēju orķestris “Dobele” novada iedzīvotājiem un pilsētas viesiem dāvā skaistu koncertu!

Šogad koncerta īpašie viesi ir Rīgas Tehniskās universitātes vīru koris “GAUDEAMUS”. Kora “Vizma” diriģente Vizma Zandersone: ”Vīru koris “GAUDEAMUS” ir starp Latvijas spožākajiem vīru koriem. Uzvarējis visās Latvijas vīru koru skatēs un konkursos. Tikpat spoži panākumi ārzemēs, bet viņi nav lepni. Labprāt atsaucas uz aicinājumu, ja tikai noslogotajā kalendārā atrodas brīva vieta! Tad arī piedāvāju ciemoties pie mums 11. februārī, lai līdzās pūtēju orķestrim “Dobele” koncertē kāds vīru koris no Latvijas. Tā šogad mums būs iespēja Dobelē dzirdēt brašās vīru kora “GAUDEAMUS” un Ivara Cinkusa balsis!”

Biļetes var iegādāties dpkn kasē. Biļešu cena 1.00 EUR.

Pasākuma rīko: Dobeles pilsētas kultūras nams sadarbībā ar sieviešu kori “Vizma” un pūtēju orķestri “Dobele”

Pasākumu atbalsta: Dobeles novada pašvaldība

Informāciju sagatavoja:

Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere

Sandra Ķiņķere

E- pasts: sandra.kinkere@dobele.lv

Mob.tālr. 29331181

© Gaudeamus, 2004-2009 / izstrāde "DEEM", dizains "Mūsu darbnīca" IK